ISIC TÜRKİYE

ISIC Kartınızla Önde Gelen Teknoloji Markalarından Büyük Öğrenci İndirimleri Yakalayın

Öğrencileri gülümseten Teknoloji indirimleri!
Merhabalar!
Öğrenci olmak, günümüzün teknoloji olmazsa olmazlarını hesaba katmadan bile oldukça maliyetlidir. Dizüstü bilgisayarlar, yazılımlar, akıllı telefonlar, tabletler - ekipmanlarınızı yükseltmek hızla bütçenizi tüketebilir. Ancak büyük harcamalar yaptığınız yerde, Uluslararası Öğrenci Kimlik Kartınızı (ISIC) göstererek büyük tasarruflar da sağlayabilirsiniz!

Evet, birçok önde gelen teknoloji markası dünyadaki öğrencilere özel indirimler sunmak için ISIC ile iş birliği yapıyor. Elinizde bir ISIC kartı varsa, başarılı çalışmalarınız için ihtiyaç duyduğunuz teknoloji ürünlerinde harika fırsatların kapılarını anında açabilirsiniz. Öğrencilere özel indirimler sunan en büyük markalardan bazılarına göz atalım.

Bilgisayar ve Yazılım İhtiyaçlarınıza yönelik;
Günümüzün öğrencileri için güvenilir bir dizüstü bilgisayara sahip olmak kaçınılmazdır. Sevindirici haber şu ki Apple, Microsoft, Dell, Lenovo ve daha birçok marka ISIC sahiplerine donanım ve yazılım indirimleri sunuyor:
Apple: ISIC öğrenci fiyatları ile yeni bir MacBook Pro veya Air'den ciddi bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Ayrıca iMac, iPad, Final Cut Pro gibi profesyonel uygulamalarda da bu indirimlerden faydalanabilirsiniz. Üstelik Mac alımlarında ücretsiz AirPods kazanabilirsiniz!
Microsoft: Surface dizüstü bilgisayar ve tabletlerinden Windows ve Office'e kadar tüm ürün yelpazesinde ISIC sahiplerine %10'a varan indirimler sunan Microsoft, bir Surface Pro 8'de büyük bir tasarruf sağlamanıza olanak tanıyor.
Dell: Güçlü bir XPS dizüstü bilgisayar ya da uygun fiyatlı bir Inspiron model olsun, Dell'in ISIC indirimleri perakende fiyatları düşürüyor. Ekstra yazılımlar için de büyük tasarruflar sunuyor.
Adobe: Adobe, ISIC öğrencilerine Photoshop, Illustrator, Premiere Pro gibi uygulamaların yer aldığı Creative Cloud için inanılmaz %65 indirim fırsatı sunarak multimedya projelerinizi oluşturmanızı kolaylaştırıyor.
ISIC ile Akıllı Telefon ihtiyaçlarınıza yönelik;
Dizüstü bilgisayarların yanı sıra, akıllı telefonlar da bir öğrencinin vazgeçilmez teknoloji parçalarından biri olmalıdır. Neyse ki Samsung gibi önde gelen akıllı telefon üreticileri öğrenci bütçelerini göz önünde bulundurarak ISIC sahiplerine kaçırılmayacak indirimler sunuyor.
Samsung: ISIC öğrencileri, son Galaxy S23'e geçiş yaptığınızda veya Galaxy kablosuz kulaklıklar satın aldığınızda Samsung'un özel indirimlerinden ve hediye fırsatlarından yararlanarak 200 dolardan fazla tasarruf edebilirsiniz.
Gördüğünüz gibi önde gelen teknoloji markaları, bir öğrenci olarak bağlantıda kalmanızı ve ekipman sahibi olmanızı çok daha bütçe dostu hale getiriyor. Özel öğrenci fiyatlarından faydalanmak için sadece ISIC kartınızı ve geçerli bir öğrenci e-posta adresini göstermeniz yeterli.
Okul için ekipman alırken fazla ödemeyin! En güncel teknoloji indirimlerini keşfetmek ve promosyon kodları yakalamak için ISIC üye fayda portalınızı ziyaret edin. İhtiyacınız olan o yeni dizüstü bilgisayar, streaming abonelikleri, yazılım ya da gürültü önleyici kulaklıklar ISIC kartınız sayesinde artık çok daha ulaşılabilir!
Standart ISIC kartı 16 ay boyunca geçerlidir. Her akademik yıl kayıt kanıtı yeniden sunularak yıllık yenileme gerekir.

ISIC, Türkiye ve dünya çapında harika öğrenci indirimlerinin kapısını aralayacak küresel kabul gören öğrenci kimliğinizdir. Uygun fiyatlı seyahat ve konaklamadan indirimli eğlence, teknoloji, yiyecek ve daha fazlasına kadar - bugünden ISIC faydalarından yararlanmaya başlayın!

ISIC kartınızdan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınıza dair püf noktalarının yer aldığı bir sonraki blogumuz için takipte kalın. Öğrenci indirimleri başlasın!

Download the ISIC global app and sign up for an ISIC virtual ID to prove your student status in an instant and explore discounts on the go!

Click here to try the ISIC app demo.
ISIC MOBILE APP
GLOBAL İŞ ORTAKLARIMIZ
BİZE ULAŞIN
Sorularınız için bize ulaşın.